Misyon

Bilgi,deneyim ve üstün çalışma performansıyla günden güne büyüyen TPM Otomasyon teknolojinin son noktasındaki ürün ve sistemlerini üstün hizmet anlayışıyla sunarak adından güvenle bahsettiriyor ve bu güvene her zaman layık olmaya çalışıyor.

Global ekonominin büyümesi ve bunun olumlu neticesi olarak ekonominin ve sanayinin büyümesi işletmelerin ve binaların uzaktan kontrol ve denetimlerini gerekli kılmaktadır.

Yükselen hayat standartlarının sonucunda insanların yaşadığı mekanların daha konforlu ve hijyenik olarak tasarlanması ve dizayn edilmesi noktasında otomatik kontrol sistemleri hem bu konforu yaşatabilmek hemde enerjiyi en verimli haliyle kullanabilmek adına zaruri ihtiyaç haline gelmiştir.

TPM Otomasyon, sistem kurarken yada modernize ederken ihtiyaçlara en iyi cevap verecek şekilde projeyi hazırlarken verimliliği ve ekonomiyi de kesinlikle gözardı etmeden bir bütün oluşturmayı amaçlar.

Tüm yaşam alanlarının güvene ve konfora kavuşturulmasını hedefleyen TPM Otomasyon, yüksek teknoloji ve düşük maliyetli çözümleri ile her yaşam alanına ve her sosyal seviyeye hizmet etmeyi kendine ilke edinmiştir.